Shopping Cart

Chytrá fixa

ČO JE TO CHYTRÁ FIXKA?

Chytrá fixka je moderné bezdrôtové zariadenie, ktoré spraví chytrú záznamovú plochu z každej tabule, flipchartu alebo inej fixkou popisovateľnej plochy. Bezpečne zaznamenáva vaše poznámky, ukladá ich alebo streamuje do ďalších zariadení.

Spojte Chytrú fixku s Chytrou stenou a získajte priestor veľký a kreatívny, ako sú vaše myšlienky a nápady! Na až 5 metrov širokú a 1,5 metra vysokú plochu sa zmestí všetko, čo vám napadne. Nenechávajte si svoje myšlienky pre seba!

 

AKO SA CHYTRÁ FIXKA OVLÁDA?

TAK JEDNODUCHO, ABYSTE PRI ZDIEĽANÍ SVOJICH NÁPADOV NEMUSELI MYSLIEŤ NA NIČ INÉHO!

1. krok

Na magnetickú plochu pripevníte prijímč pomocou zabudovaných magnetov, na iné plochy využijete samolepiace držiaky, ktoré sme pripravili do balenia. Snímač pripevníte na okraj snímanej plochy, zapnete a môžete začať pracovať.

2. krok

Všetko, čo Chytrou fixkou napíšete alebo nakreslíte, je automaticky ukladané do internej pamäti, takže o svoje poznámky neprídete. Po popísaní celej plochy stačí stalčiť tlačítko na prijímačii a zmazať tabuľu a môžete ďalej pokračovať!

 
3. krok

Poznámky napísané Chytrou fixkou sú bezpečne uložené v jej pamäti  a pripravené pre dalšie použitie. Chcete vytvoriť kópiu existujúceho obsahu? Podržte tlačídlo, v pamäti sa vytvorí kópia a môžete pokračovať v rozvíjaní obsahu!

 

VYUŽITE CHYTRÚ FIXKU PODĽA SEBA!

Chytrá fixka vie pracovať v niekoľkých režimoch. Nemáte u seba počítač? Pripojte Chytrú fixku na tablet alebo smartphone, alebo priamo streamujte na internet! Pracovať môžete i bez dalšieho zariadenia. Chytrá fixka uloží vaše poznámky do internej pamäte.

Využite Chytrú fixku v kancelárii, doma i v škole, alebo su ji vezmite so sebou na cesty. Chytrá fixka podporuje všetky v súčasnej dobe používané operačné systémy, takže je iba na vás, ako ju použijete. Vždy vám bude zdarma k dispozícii kreatívna aplikácia Equil Note, a to na App StoreGoogle Play i na www.myequil.com.

 

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

 
 • Potrebujem do Chytrej fixky špeciálne náplne?
  Určite nie. Do tela Chytrej fixky vložíte klasickú fixku na biele tabule, ktorá musí mať len messšiu veľkosť. Tú zoženiete aj v bežnom papierníctve.
 • Ako pripevním snímač na plochu, ktorá nie je magnetická?
  Jednoducho pomocou samolepiacich držiakov prichystaných v balení.
 • Co keď nemám pri práci s fixkou k dispozícii počítač?
  Použite akékoľvek iné chytré zariadenie, alebo využite možnosť ukladania do internej pamäte Chytrej fixky.
 • Čo je Chytrá stena a ako súvisí s Chytrou fixou?
  Chytrá stena je špeciálny náter, ktorý vytvorí popisovateľnú tabuľu z akéhokoľvek povrchu. Spolu s Chytrou fixkou vytvorí z vašej kancelárie alebo zasadacej miestnosti plnohodnotný interaktívny priestor.
 

PREČO CHYTRÁ FIXKA?

 • Píšte kamkoľvek a na čokoľvek! Využite tabuľu, flipchart, alebo pracujte ešte kreatívnejšie s Chytrou stenou, špeciálnym náterom, ktorý spraví poznámkovú plochu z obyčajnej steny. Chytrá fixka nepotrebuje žiadny špeciálny povrch!
 • Myslite vo veľkom! Využite plochu až 7,5 m2, na ktorú se zmestia naraz všetky vaše nápady.
 • Využite aplikáciu Equil Note! Pracujte so svojimi poznámkami. Zdieľajte, upravujte a znovu využite všetko, čo byste bez Chytrej fixky stratili zmazaním tabule. K dispozícii vám budú zdarma aplikácie pre Windows, iOS, Android i MacOS.
 • Nechajte Chytrú fixku, nech si všetko zapamätá za vás! Do svojej internej pamäte uloží tisíce vašich poznámok, takže o nič neprijdete.
 • Zdieľajte s kolegami, spolužiakmi i známymi! Vďaka integrácii s Dropbox, Evernote i iCloud môže vaše poznámky vidieť ktokoľvek a kdekoľvek.

Ďalšie informácie nájdete v našom e-shope.

0
Váš košík
 • No products in the cart.